CE
   «««
Hakkımızda

KARDEŞLER MAKİNA ve KALIP İMALAT ve TİC. A.Ş.

HAKKIMIZDA
Şirketimiz 1990 yılı öncesi talebe Özel Otomasyon Makine Sistemleri ve Perçin Presleri, Plastik Kalıp imalatı ile sanayi sektörüne adım atmış daha sonraki dönemde oturmuş olan kalite anlayışı ve güvenirliği ile yapılan piyasa araştırması ve talepler doğrultusunda piyasa ihtiyacına hizmet vermek gayesi ile “Rulo Saç Sürme Sistemleri’’  Servo Sürücüleri, Mekanik Bant Sürücüleri, Yatay ve Dikey Rulo Bant Açıcıları ve Bant Doğrultucularını da imalatına katarak günümüze taşıdığı yenilik, kalite ve güven duygusuyla iç ve dış pazarlarda çok geniş bir yelpazede farklı sektörlere hizmet etmeye devam etmektedir.
Sürdürmüş olduğu “KALİTE; KONTROL EDİLMEZ, ÜRETİLİR” ilkesiyle Perçinleme Teknolojilerinde ve Rulo Saç Sürme Sistemlerinde dünya markaları ile mukayese edilir ve Türkiye’de de konusunda en çok tercih edilen marka haline gelmiştir.
2000’li yılların başında makine imalatçılığının vermiş olduğu sorumlulukla, teknolojiyi yakından takip etmiş ve günümüz piyasasında gelişmeleri yakalayabilmek, tam bir müşteri memnuniyeti amacı ile kesintisiz bir hizmet sunabilmek için kurumsal bir yapıya ulaşmak kararı ile KARDEŞLER MAKİNA ve KALIP İMALAT SANAYİ TİC. ANONİM ŞİRKET kimliğine geçiş yapılmıştır.

KARDEŞLER MAKİNA A.Ş. VİZYONU
Temel Kalite Politikalarımız çerçevesinde oluşturduğumuz Yönetim ve Pazarlama Stratejilerimiz ışığında, pazarladığımız ve ürettiğimiz ürünlerimizle, çağı takip eden saygın bir kuruluş olarak; yurt içi ve yurt dışı pazarlarda müşteri taleplerinde köşe taşı olmak ve firmayı karlı bir kuruluş haline getirip çağı yeni yatırımlarla yakalamaktır.
 
KARDEŞLER MAKİNA AŞ MİSYONU
Çalışanlarımız, ortaklarımız, müşterilerimiz, ürün ve hizmet tedarikçilerimizle; takım felsefesiyle profesyonelce çalışarak, güvenli, huzurlu, şeffaf, demokratik ve karlı bir ortam yaratmak ve sürekliliğini sağlamaktır.

KMK
 
Telefon: +90 212 544 37 33